Oznamy Farnosti Horné Kočkovce

11. Cezročná nedeľa 2017

 

Horné Kočkovce

Dolné Kočkovce

Nosice

Pondelok

18. 30

-

-

Utorok

7. 00

-

-

Streda

18.30

17. 30

-

Štvrtok

7. 00

-

-

Piatok Najsvätejšieho Srdca Ježišovho

18. 30

17. 30

-

Sobota Narodenie

sv. Jána Krstiteľa

-

-

18. 00  

12. Nedeľa v Cezročnom období

08. 30

11.00 - prinesenie relikvií bl. Zdenky

09. 45

-

Dnes je zbierka pre potreby farnosti. Ďakujeme za vašu podporu.

Dnes popoludní sa pri príležitosti posvätenia kostola v Dolných Kočkovciach uskutoční slávnostný koncert vážnej hudby. Vystúpi sopranistka Eva Pieronová a klavirista Bohuš Balko so svetovými opernými áriami. Začiatok je o 17.00 h v kostole v Dolných Kočkovciach. Srdečne vás pozývame.

V piatok je slávnosť Najsvätejšieho Srdca Ježišovho a v sobotu je slávnosť Narodenia sv. Jána Krstiteľa. Obe slávnosti nie sú prikázaným sviatkom. Sväté omše sú cez tieto dni bez zmeny.

V nedeľu bude slávnostná svätá omša o 11. 00 h v Horných Kočkovciach. Hlavný kazateľ bude páter Milan Michal Krovina OP. Rehoľné sestry z kongregácie Svätého Kríža prinesú do našej farnosti relikvie blahoslavenej sr. Zdenky Schelingovej, jedinej slovenskej svätice. Pred svätou omšou, cca od 10.30 h, nám rehoľné sestry predstavia jej život a jej posolstvo. Po svätej omši si budete môcť uctiť relikvie bl. Zdenky a vziať si od sestier prinesené obrázky, knihy a modlitby. Srdečne vás pozývame na túto slávnosť. Relikvie ostávajú v našej farnosti natrvalo. Relikvie si budete môcť verejne uctiť vždy 30. dňa v mesiaci po svätej omši.

Upratovanie kostolov:

Horné Kočkovce..........sk. č. 9

Dolné Kočkovce...........sk. č. 5

Nosice..........................sk. č. 7

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť